materiály k seberozvoji

Existují různé možnosti, jak se rozvíjet. Naštěstí.

Pracovní sešity, printy či deník se mohou stát nedílnou součástí našeho seberozvoje*. 
Narozdíl od tradičních psychologických zdrojů, které jsou vysoce odborné, 
se zaměřujeme na vytváření podnětných a praktických zdrojů jak pro jednotlivce, tak profesionály.

materiály ke stažení

Materiály ke stažení obecně fungují jako pracovní listy, šablony, nebo plakáty. V této galerii si můžete projít všechny materiály, které jsou k dispozici.  Kliknutím na miniaturu, si můžete rovnou stáhnout ve verzi pro tisk (je-li zdarma) nebo si o ní přečíst víc.


terapeutický deník duše na místě

duše na místě

(545 Kč)

Ve spolupráci s Janou Hoosovou vznikl v roce 2021 terapeutický deník pro ženy Duše na místě. 

Je to deník, který na svých stránkách obejme Váš osobní příběh. Nasaje radosti i trápení, pochybnosti a zážitky všedních dní, aby se vám dýchalo lehčeji. 

První část deníku tvoří kapitoly Tělo, Emoce, Mysl a Duše, které vás pomocí otázek a cvičení provedou vlastním příběhem. Následují volné listy na deníkování (tzv. journaling), které patří vlastním myšlenkám, či vytváří prostor si rozpracovat témata úvodních kapitol hlouběji.

Vyrobeno v Česko-Slovensku.


svatební dar mamese

mamese svatebně

(1490 Kč)

Když propukne svatební sezóna a pozvánky na svatby se jen hrnou, začneme si kromě těšení také lámat hlavu, jaký svatební dar našim blízkým darujeme. Jistě nejjednodušší je uchýlit se k obálce s penězi. Mnoho z nás však chce věnovat osobnější dárek než peníze. Nebo chceme spojit obálku s něčím originálním.

MAMESE je 13 inspirativních dopisů na každý měsíc prvního roku manželství.
Doplněné o Vaše osobní věnování se stává osobitým dárkem od srdce.

Vytvořeno na základě vědecky ověřených poznatků z psychologie partnerských vztahů.


 *Výše uvedené zdroje nejsou určeny k diagnostice nebo léčbě jakékoli duševní choroby a jejich použití nepředstavuje profesionální vztah. 
Pokud však tyto nástroje používají odborníci, psychoterapeuti, lektoři, sociální pracovníci, aj. v pracovním kontextu, mohou být užitečnými zdroji pro posilování sebereflexe, rozvoj dovedností nebo komunikaci o obtížných tématech.