co je akademie partnerství?

V Akademii partnerství věříme, že láska je dovednost. Rozvíjíme jednotlivce i páry
v seznamování a partnerských vztazích. Pomáháme lidem navazovat a udržovat naplňující partnerství, orientovat se v sobě a svých potřebách, a posilovat sebedůvěru, že mít spokojený vztah je možné. 

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, aby vám nic neuteklo. 

kdo stojí za akademií partnerství?

Jsme psychoterapeutky s několikaletými zkušenostmi z vlastních psychoterapeutických praxí. V naší terapeutické i lektorské práci vycházíme především z výzkumně podložených informací. Věříme, že nejde jen o to, co předáváme, ale i o formu komunikace. Právě proto chceme lidem přibližovat odborné zdroje jednoduše a stravitelně, podporovat jednotlivce v reflexi a inspirovat je tak ke změně, která jim zlepší život.

Přistupujeme citlivě k odlišnostem a podporujeme kritický přístup ke společenským vztahovým normám. Nejvíce zkušeností máme s heterosexuálními vztahy, vždy ale oceníme spolupráci s lidmi, kteří to mají se vztahy a sexem jinak než většina. 

Náš tým

Mgr. Eliška Remešová

Spoluzakladatelka

Vystudovala psychologii na Karlově univerzitě v Praze, kde se zabývala proměnou mužské role ve vztazích.
V současné době se ve své psychoterapeutické praxi orientuje hlavně na vztahová témata jak s jednotlivci, tak páry. Pomáhá dvojicím lépe komunikovat a být spolu šťastnější. Se stejnou vizí založila projekt na podporu spokojeného partnerství MAMESE.

Markéta Šetinová, MSc.

Spoluzakladatelka

Vystudovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu ve Velké Británii a nyní pokračuje s vlastním výzkumem během doktorského studia na Univerzitě Karlově v Praze. Zajímá ji, jak technologie proměňují hledání partnera a navazování partnerských vztahů. Jako psychoterapeutka nejčastěji pracuje se singles a pomáhá jim právě se seznamováním a prvními fázemi vztahu.

Julie Krulišová

Koordinátorka akademie

Studuje psychologii na Karlově univerzitě v Praze. Kromě kurzů a stáží, které absolvovala během studia, ji čeká psychoterapeutický výcvik humanistické rogersovské psychoterapie. Zajímá se o vývojovou psychologii a mezilidské vztahy. Věří, že štěstí je především o nastavení mysli, jejím snem je pomáhat ostatním lidem na cestě za jejich štěstím.

Vyberte si z našich kurzů

Cílem našich kurzů je přiblížit vás ke spokojenému vztahu, ať už jste právě single nebo s partnerem otevíráte několikátou dekádu. Kurzy jsou založeny na nejnovějších výzkumech o vztazích, našich zkušenostech z psychoterapeutických praxí a prošlo jimi již několik stovek účastníků.

Seznamování

Výběr partnera je jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí. Přesto nás seznamování spíše frustruje. Jak najít a tvořit vztahy, které nás naplňují?

 vztahy

Partnerství je mnohem více o dovednostech a práci na sobě než o štěstí a intuici. Jak vztah rozvíjet a dlouhodbě udržovat naši spokojenost v něm?

Inspirativní záznamy

Od zvládání odmítnutí po toxické vztahy. Společně s vámi přemýšlíme nad aktuálními partnerskými tématy a vzájemně se inspirujeme. 

Spojte se s námi.

akademiepartnerstvi@gmail.com