darujte svým blízkým příležitost
se každý měsíc na chvíli zastavit.

MAMESE Svatebně je 13 inspirativních dopisů na první rok manželství. 

Vaši blízcí od Vás dostanou inspiraci na neobyčejně strávený čas spolu. Jednou měsíčně povzbuzení udělat něco jinak, společně prožít kvalitní čas, odpovědět si na tematicky vybrané otázky a vzájemně prohloubit svůj partnerský vztah.

V některých dopisech čeká netradiční rande, v jiných konverzační téma, které rozvine příjemný intimní večer ve dvou. Každý dopis je jiný, avšak všechny dohromady jsou oslavou prvního roku manželství.

Dokonce, i když řešíte dar na poslední chvíli. 

svatební dar, který těší opakovaně a posiluje partnerské pouto. 


Když propukne svatební sezóna a pozvánky na svatby se jen hrnou, začneme si kromě těšení také lámat hlavu,
jaký svatební dar našim blízkým darujeme. A mnoho z nás se uchýlí k nejjednodušší možnosti - obálka s penězi. 
Co když však chceme věnovat novomanželům osobnější dárek než peníze?

MAMESE doplněné Vašim věnováním se stává osobitým, originálním dárkem od srdce.

Vytvořeno na základě vědecky ověřených poznatků z psychologie partnerských vztahů.
Adaptováno tak, aby místo bydliště, finance či založení páru nebylo překážkou k realizaci jednotlivých vztahových inspirací. 

Ukázky jednotlivých dopisů MAMESE

jak svatební dar mamese funguje?

1. stáhněte si pdf soubor

Po zaplacení dostanete přístup do uživatelské sekce, kde si můžete soubor se všemi 13 dopisy a dalšími přílohami stáhnout k sobě do počítače.
 

2. vytiskněte to doma

Soubor si pak můžete podle vlastních preferencí vytisknout a nachystat k předání. Součástí jsou také doporučení, jak můžete MAMESE personalizovat, abyste ještě znásobili radost. 

3. předejte vašim blízkým

Můžete Vašim blízkým předat všechny dopisy najednou v jejich velký den a nebo se inspirovat našim přiloženým návodem a radost vašim bízkým dávkovat postupně.
 

& použijete zase příště!

Jakmile jste si MAMESE jednou koupili, máte ho napořád. To znamená, že ho můžete darovat opakovaně, a nemusíte se tak trápit s vymýšlením svatebního daru pro další z Vašich blízkých. MAMESE se tak stane Vašim parťákem na svatebních veselkách.


nejčastější otázky 

Jak balíček MAMESE funguje? 

Balíček MAMESE obsahuje soubor dopisů v pdf formátu, které si můžete doma vytisknout. Je jen na Vás, jakým způsobem a jak často jej použijete.

Mohu balíček MAMESE použít opakovaně?

Ano! V ceně balíčku je zohledněna možnost jej opakovaně použít podle potřeby. Čeká Vás letos víc svateb? Darujte balíček všem vašim blízkým bez rozdílů. 

Jak balíček MAMESE předat novomanželům?

Je jen na Vás, jak kolik přípravě svatebního daru věnujete. 
Doporučovaným "servírováním" je dopisy vytisknout a zalepit jednotlivé měsíční inspirace do obálek. Obálky můžete označit jednotlivými měsíci nebo čísly a nebo to nechat čistě na novomanželích.  K dopisům můžete přidat dobrou láhev vína, nebo hmotný či peněžní dar. Fantazii se meze nekladou. Fajnšmekři mohou dopisy předávat každý měsíc osobně či je poslat postaru - poštou. 

Mohu si balíček MAMESE nějak dotvořit?

Samotné dopisy jsou v zamknutém formátu bez možnosti úprav. To ale neznamená, že nemůžete do dopisů dopsat oslovení, Váš podpis či dokonce osobní vzkaz. 

Co když se mi to nedaří vytisknout?

Doporučujeme nastavit parametry tiskárny podle našeho návodu přiloženého k pdf. Jestli se Vám i přesto nedaří tisk správně, napište nám. Zkusíme Vám pomoci. 

Stále si nejste jistí? zeptejte se.